Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
11 dec 14:00 't Peeske 1 (zon) Sportclub Doesburg 1 (zon)
27 nov 14:00 SC Rijnland 1 (zon) Sportclub Doesburg 1 (zon)
12 dec 21:00 Sportclub Doesburg 1 (zaal) 't Peeske 1 (zaal)
9 dec 22:00 De Gastronoom Arnhem 1 (zaal) Sportclub Doesburg 1 (zaal)
5 dec 21:30 VIOD 1 (zaal) Sportclub Doesburg 1 (zaal)
4 dec 10:00 Concordia-W 5 (zon) Sportclub Doesburg 2 (zon)
27 nov 10:30 Sportclub Doesburg 2 (zon) OBW 4 (zon)
11 dec 10:30 Sportclub Doesburg 2 (zon) 't Peeske 3 (zon)
9 dec 20:00 Sportclub Olympic 14 (zaal) Sportclub Doesburg 2 (zaal)
16 dec 21:00 Sportclub Doesburg 2 (zaal) RKPSC zaal 1 (zaal)
4 dec 10:30 Sportclub Doesburg 3 (zon) Sprinkhanen 3 (zon)
11 dec 10:00 De Hoven 4 (zon) Sportclub Doesburg 3 (zon)
27 nov 10:00 Dierense Boys 2 (zon) Sportclub Doesburg 3 (zon)
27 nov 10:30 Sportclub Doesburg 4 (zon) SHE 4 (zon)
11 dec 10:30 Sportclub Doesburg 4 (zon) SML 3 (zon)
4 dec 12:15 Eendracht Arnhem 5 (zon) Sportclub Doesburg 4 (zon)
3 dec 14:30 ST: Terborg/Silvolde JO19-1 Sportclub Doesburg JO19-1
10 dec 14:30 Sportclub Doesburg JO19-1 DZC '68 JO19-3
26 nov 15:00 SC Meddo JO19-1 Sportclub Doesburg JO19-1
17 dec 16:15 Grol JO19-2 Sportclub Doesburg JO19-1
3 dec 14:30 Sportclub Doesburg JO19-2JM HC '03 JO19-1
7 dec 19:00 sv Loil JO19-1 Sportclub Doesburg JO19-2JM
10 dec 14:30 Loo JO19-1 Sportclub Doesburg JO19-2JM
3 dec 12:00 Sportclub Doesburg JO16-1JM RKPSC JO16-1JM
26 nov 14:30 Sportclub Doesburg JO16-1JM Oeken JO16-1
30 nov 19:15 WSV JO16-3 Sportclub Doesburg JO16-1JM
10 dec 12:45 WSV JO16-2 Sportclub Doesburg JO16-1JM
17 dec 12:00 Sportclub Doesburg JO16-1JM Be Quick Z. JO16-1-d
26 nov 12:00 Sportclub Doesburg JO15-1JM SC Rheden JO15-1JM
3 dec 10:45 DVOV JO15-2JM Sportclub Doesburg JO15-1JM
10 dec 12:00 Sportclub Doesburg JO15-1JM SC EDS JO15-1
3 dec 10:30 ST: Gendringen/SVGG JO13-1 Sportclub Doesburg JO13-1
17 dec 10:00 Sportclub Doesburg JO13-1 Angerlo Vooruit JO13-1
10 dec 12:00 Sportclub Doesburg JO13-1 FC Bergh JO13-1
26 nov 12:00 Sportclub Doesburg JO13-1 RKZVC JO13-1
3 dec 9:30 Sportclub Doesburg JO12-1 DCS JO12-2
10 dec 11:30 DZC '68 JO12-5JM Sportclub Doesburg JO12-1
26 nov 10:30 ST: KSV/Erix JO12-1 Sportclub Doesburg JO12-1
26 nov 9:30 Sportclub Doesburg JO12-2 VVG '25 JO12-1
10 dec 9:30 Sportclub Doesburg JO12-2 DZC '68 JO12-6
3 dec 11:00 Angerlo Vooruit JO12-1JM Sportclub Doesburg JO12-2
26 nov 9:30 Sportclub Doesburg JO11-1JM SV Basteom JO11-1JM
10 dec 9:30 Sportclub Doesburg JO11-1JM SC EDS JO11-2
3 dec 8:30 FC Zutphen JO11-3 Sportclub Doesburg JO11-1JM
3 dec 8:45 OBW JO9-3 Sportclub Doesburg JO9-1
10 dec 9:30 Sportclub Doesburg JO9-1 SC Rheden JO9-1
26 nov 9:30 Sportclub Doesburg JO9-1 GSV '38 JO9-1JM
26 nov 11:15 VVO JO8-2 Sportclub Doesburg JO8-1
10 dec 9:00 Sportclub Groessen JO8-2JM Sportclub Doesburg JO8-1
3 dec 9:30 Sportclub Doesburg JO8-1 Angerlo Vooruit JO8-1JM
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!