Programma - Sportclub Doesburg

Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
5 mrt 14:00 Sportclub Doesburg 1 (zon) vv Montferland 1 (zon)
12 feb 14:00 Sportclub Doesburg 1 (zon) sv Loil 1 (zon)
5 feb 14:00 S.V. Kilder 1 (zon) Sportclub Doesburg 1 (zon)
19 mrt 14:00 Sportclub Doesburg 1 (zon) Sprinkhanen 1 (zon)
12 mrt 14:00 GSV '38 1 (zon) Sportclub Doesburg 1 (zon)
20 mrt 21:00 Sportclub Doesburg 1 (zaal) Andarinyo 2 (zaal)
2 mrt 20:00 Excelsior '31 3 (zaal) Sportclub Doesburg 1 (zaal)
17 mrt 22:00 't Peeske 1 (zaal) Sportclub Doesburg 1 (zaal)
20 feb 21:00 Sportclub Doesburg 1 (zaal) csv Apeldoorn 1 (zaal)
9 feb 21:00 Excelsior '31 3 (zaal) Sportclub Doesburg 1 (zaal)
30 jan 21:00 Sportclub Doesburg 1 (zaal) Sparta E. 1 (zaal)
12 mrt 10:30 Sportclub Doesburg 2 (zon) DVC '26 5 (zon)
19 mrt 10:30 HC '03 4 (zon) Sportclub Doesburg 2 (zon)
12 feb 11:30 Pax 5 (zon) Sportclub Doesburg 2 (zon)
5 mrt 9:30 Concordia-W 6 (zon) Sportclub Doesburg 2 (zon)
5 feb 10:30 Sportclub Doesburg 2 (zon) Pax 3 (zon)
3 feb 19:00 Sportclub Olympic 11 (zaal) Sportclub Doesburg 2 (zaal)
10 mrt 21:00 Sportclub Doesburg 2 (zaal) SC Rijnland 1 (zaal)
24 feb 20:00 Futsal Anouel Zutphen 3 (zaal) Sportclub Doesburg 2 (zaal)
24 mrt 21:00 Sportclub Doesburg 2 (zaal) A.S.V. Zuid Arnhem 3 (zaal)
10 feb 20:00 De Meipoort 3 (zaal) Sportclub Doesburg 2 (zaal)
3 mrt 21:00 De Meipoort 2 (zaal) Sportclub Doesburg 2 (zaal)
17 feb 21:00 Sportclub Doesburg 2 (zaal) De Gastronoom Arnhem 3 (zaal)
29 jan 10:30 Sportclub Doesburg 3 (zon) v.v. Dieren 3 (zon)
12 feb 10:30 Sportclub Doesburg 3 (zon) SDZZ 5 (zon)
5 feb 11:00 SSA/SJO Ratti - Socii 3 (zon) Sportclub Doesburg 3 (zon)
12 mrt 10:00 SV Basteom 3 (zon) Sportclub Doesburg 3 (zon)
19 mrt 10:30 Sportclub Doesburg 3 (zon) v.v. Dieren 4 (zon)
5 mrt 10:30 Sportclub Doesburg 3 (zon) Loo 3 (zon)
27 feb 21:00 ZVZ 2 (zaal) Sportclub Doesburg 3 (zaal)
20 feb 21:30 Sp. Neede 1 (zaal) Sportclub Doesburg 3 (zaal)
20 mrt 21:15 LZV/Kuypers Hair & Wellness 6 (zaal) Sportclub Doesburg 3 (zaal)
8 mrt 21:30 HSC '21 1 (zaal) Sportclub Doesburg 3 (zaal)
13 mrt 21:15 LZV/Kuypers Hair & Wellness 2 (zaal) Sportclub Doesburg 3 (zaal)
29 jan 10:30 v.v. Dieren 2 (zon) Sportclub Doesburg 4 (zon)
5 feb 10:30 Sportclub Doesburg 4 (zon) SC EDS 3 (zon)
12 mrt 10:30 Sportclub Doesburg 4 (zon) Veluwezoom 3 (zon)
19 mrt 10:00 GSV '38 4 (zon) Sportclub Doesburg 4 (zon)
12 feb 10:00 SDZZ 4 (zon) Sportclub Doesburg 4 (zon)
5 mrt 9:30 Eldenia 9 (zon) Sportclub Doesburg 4 (zon)
19 feb 10:30 Sportclub Doesburg 4 (zon) SHE 4 (zon)
11 mrt 14:30 ESA JO19-2 Sportclub Doesburg JO19-1
4 mrt 14:30 Sportclub Doesburg JO19-1 ST: Terborg/Silvolde JO19-1
11 feb 16:00 SML JO19-3 Sportclub Doesburg JO19-1
18 mrt 14:30 Sportclub Doesburg JO19-1 SJO Rijnland - Gelders Eiland JO19-1d
4 feb 14:30 Sportclub Doesburg JO19-1 Oeken JO19-1
18 mrt 11:15 OVC '85 JO16-2 Sportclub Doesburg JO16-1JM
11 feb 12:00 Sportclub Doesburg JO16-1JM Elsweide JO16-1
4 feb 13:00 MASV JO16-1 Sportclub Doesburg JO16-1JM
11 mrt 12:00 Sportclub Doesburg JO16-1JM Dierense Boys JO16-1
4 feb 11:00 Jonge Kracht JO15-2 Sportclub Doesburg JO15-1JM
4 mrt 13:00 sv Loil JO15-1 Sportclub Doesburg JO15-1JM
11 feb 14:30 Sportclub Doesburg JO15-1JM HC '03 JO15-1
18 mrt 12:00 Sportclub Doesburg JO15-1JM VVO JO15-3
11 mrt 12:00 Sportclub Doesburg JO15-1JM OSC JO15-3
11 mrt 8:30 Eldenia JO13-1JM Sportclub Doesburg JO13-1
18 mrt 9:45 ESA JO13-2JM Sportclub Doesburg JO13-1
4 mrt 12:00 Sportclub Doesburg JO13-1 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO13-1JM
4 feb 12:00 Sportclub Doesburg JO13-1 GSV '38 JO13-1
11 feb 12:00 Sportclub Groessen JO13-1 Sportclub Doesburg JO13-1
18 mrt 10:30 SP Eefde JO12-1 Sportclub Doesburg JO12-1
4 feb 9:30 Sportclub Doesburg JO12-1 Warnsveldse Boys JO12-1JM
4 mrt 9:30 Sportclub Doesburg JO12-1 DZC '68 JO12-5JM
11 feb 8:45 AZC JO12-2 Sportclub Doesburg JO12-1
11 mrt 9:30 Sportclub Doesburg JO12-1 v.v. Dieren JO12-1JM
28 jan 10:00 Spcl. Brummen JO12-1JM Sportclub Doesburg JO12-1
11 mrt 9:30 Sportclub Doesburg JO12-2 DZC '68 JO12-4JM
18 mrt 9:30 Sportclub Doesburg JO12-2 Kilder JO12-1JM
28 jan 9:30 Sportclub Doesburg JO12-2 VIOS B. JO12-1JM
4 mrt 8:30 FC Bergh JO12-1 Sportclub Doesburg JO12-2
4 feb 8:30 SJO AZSV - AD '69 JO12-3JM Sportclub Doesburg JO12-2
11 feb 9:30 Sportclub Doesburg JO12-2 ST: KSV/Erix JO12-1
11 feb 10:30 ST: vv Montferland JO11-1 Sportclub Doesburg JO11-1JM
28 jan 8:45 DVC '26 JO11-2JM Sportclub Doesburg JO11-1JM
11 mrt 10:30 RKPSC JO11-1JM Sportclub Doesburg JO11-1JM
18 mrt 10:00 AVW '66 JO11-2 Sportclub Doesburg JO11-1JM
4 feb 9:30 Sportclub Doesburg JO11-1JM 't Peeske JO11-1
4 mrt 9:30 Sportclub Doesburg JO11-1JM DCS JO11-2
11 feb 8:30 FC Zutphen JO9-3JM Sportclub Doesburg JO9-1
4 mrt 9:30 Sportclub Doesburg JO9-1 GSV '38 JO9-1JM
28 jan 8:30 FC Zutphen JO9-4JM Sportclub Doesburg JO9-1
11 mrt 8:30 Spcl. Brummen JO9-1 Sportclub Doesburg JO9-1
18 mrt 9:30 Sportclub Doesburg JO9-1 v.v. Dieren JO9-2
4 feb 9:30 Sportclub Doesburg JO9-1 ZZC'20 JO9-2JM
18 mrt 9:30 Sportclub Doesburg JO8-1 Eerbeekse Boys JO8-1
11 mrt 9:30 Sportclub Doesburg JO8-1 v.v. Dieren JO8-1
28 jan 9:30 Sportclub Doesburg JO8-1 SHE JO8-1
4 mrt 8:30 Spcl. Brummen JO8-1JM Sportclub Doesburg JO8-1
4 feb 9:30 Voorst JO8-1JM Sportclub Doesburg JO8-1
11 feb 9:30 Sportclub Doesburg JO8-1 Oeken JO8-1JM
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!